ÇALIŞAN ÇOCUKLARINA ÖZEL CANLI YAYIN

Covid 19 yüzünden, fiziksel mesafeyi koruduğumuz günlerde şirketlerin çalışanlarını ve çocuklarını motive etmek için tasarladığım Geridönüşümlü Sanat Etkinlikleri ile masallarla, geri dönüşümlü malzemelerle hazırladığım etkinliklerle dolu dolu bir saat canlı yayın yapıyorum. Teams üzerinden gerçekleştirdiğimiz programlarda soru-cevap bölümünden sürekli iletişim halinde oluyoruz. Etkinlik sonunda çocukların gönderdikleri kendi çalışmalarının fotoğraflarından online sergiler düzenliyoruz.

KİDS NOOK İLE PROJELER

Çocuklar için çok tatlı bir mekan olan Kids Nook’ta çizdiğim masallar temalı atölyeler düzenliyorum. Ayrıca Covid-19 karantina günlerinden eve kapanan çocukları biraz olsun neşelendirmek için farklı konseptlerde tasarladığım etkinlikleri paylaşıyorum. Evlerinde baskı alarak rahatlıkla uygulayabilecekleri tarzdaki etkinliklere ulaşmak için logoya tıklayabilirsiniz.  

İSTANBUL ÇOCUK VE GENÇLİK BİENALİ

6. İstanbul Çocuk ve Gençlik Sanat Bienali’nin jurisinde, çocuk ve gençlerden gelen çalışmaların değerlendirme sürecinde gönüllü olarak yer almaktayım.

TGEV GÖNÜLLÜ SANAT EĞİTMENLİĞİ

3zTEO3xf_400x400

Çocukları ve öğretmeyi çok sevdiğimi keşferder etmez,  2007- 2012 yılları arasında her hafta bir gün Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı gönüllüsü olarak “Kendime Yolculuk”, “Birikim Eğitimi”, “Kariyerime Yolculuk”, “Düşler Atölyesi”, “Küçük Sanatçılar” eğitimleri adı altında çocuklara sanat ve tasarım eğitimleri verdim. Eğitimleri renkli hale getirmek için geziler, konuk yazar sohbetleri, tiyatro ve sergiler düzenledim. “Gönüllü olmak anlatılmaz, yaşanır.” diyorum ve herkesin bu duyguyu hayatında bir kere bile olsun tatmasını diliyorum.